Autorki

Selenuhl(Puchacz)
Nazywam się Natalia. Mam 16 lat, grafiką zajmuje się od ponad roku. Jest to moje hobby. Zaczęłam się nią interesować po obejrzeniu filmików na yt, chociaż wcześniej widziałam dużo szabloniarni z nagłówkami szablonami itp.
Co wykonam:
Wszelakie gwiazdy zagraniczne, postaram się podpaść pod wasz gust jednak nie wykonam gwiazd sportu, polskimi gwiazdami, mangą(itp)
robię tylko szablony zamknięte nie lubię otwartych
kontakt: natalia.luz26@gmail.com

 Eternity(Kadryl123)
Jestem Klaudia i mam 16 lat. Interesuje się fotografią. Grafiką zajmuje się od dwóch lat. Najpierw było to tylko dla mnie potem postanowiłam tworzyć dla innych. Zaczęłam od tego, że zdecydowałam się zrobić na swojego boga własny szablon.
Realizuję większość zamówień, ale staram się omijać tematykę anime itp.
kontakt: samolub155@wp.pl

Eris
Nazywam się Aleksandra, przez co większość osób mówi na mnie Alex. Chodzę do gimnazjum, a grafiką zajmuję się od października zeszłego roku. Zaczęłam się nią interesować, ponieważ moja koleżanka uświadomiła mi, że coś takiego w ogóle istnieje, a potem uczyła mnie podstaw. Oprócz grafiki interesuję się pisaniem oraz czytaniem wielu historii, jestem totalnie zakręcona na punkcie fantastyki oraz mitologii. Wykonam większość zamówień, oprócz tych z obsadą Violetty, członkami 1D, Justinem Bieberem.
kontakt: aleksandralynch64@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz