[53] Broken


Jej! Wreszcie wakacje. Znaczy są już od jakiegoś czasu lecz moja notka pojawia się dopiero dzisiaj. Mam nadzieję, że Ci którzy właśnie skończyli gimnazjum, tak jak ja, dostali się do swoich wymarzonych szkół i mogą teraz na prawdę odpocząć. Niestety nie mam talentu do rozpisywania się na dane tematy, więc zapraszam niżej.

Zamówienia:

Samantha
Oczywiście, jak zwykle z resztą, zmieniłam sobie kolorystykę (jest tu trochę czerwieni). Taki brzydki nawyk robienia wszystkiego po swojemu. Jednak moja osóbka ma nadzieję, że nie będzie Ci to przeszkadzać.
{podgląd}

Believe Baby
Hmm... chyba nie zrozumiałam jaka ma być kolorystyka do końca, jakieś elementy czerwieni się pojawiły (bardziej podchodzą pod brąz, ale co tam). Szablon pozostawiam tobie do oceny, chociaż jestem zadowolona ze wszystkich szablonów z tej notki.
{podgląd}

The Kanika
Kiedy tylko zobaczyłam zdjęcia, z którymi mam pracować pomyślałam sobie, tutaj cytuje: "Matko boska w co ja się wkopałam, przecież nie umiem pracować na artach itp.", więc od razu napisałam do Ciebie, że nie jestem pewna czy dam radę. Ale tutaj moje zaskoczenie, bo robiłam go długo, jednak jestem zadowolona z efektów. Oczywiście zapomniałabym, mam nadzieję, że tobie się spodoba, bo gusta różne.
{podgląd}


Paczka Stokców
{pobierz}

Ważne!
Już prawie na sam koniec chciałam przeprosić dwie osoby, które składały u mnie zamówienia email'owo. Miałam na poczcie straszny śmietnik i usunęłam wiadomości w tym wasze. Nie pamiętam nawet czy je przyjęłam (w jednym zamówieniu było coś z wilkami, a drugie z Victorią Justice). Więc jeszcze raz bardzo przepraszam.


Przyjmę dwa zamówienia.
EDIT:
Pavla Malikovaa
Victoria Sparks

7 komentarzy:

 1. Kochana!!! Jestem zachwycona tym szablonem! Z pewnością zamówię kolejny na nowego bloga!
  Jest świetny!!! Dziękuje za wykonanie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapamiętam to sobie :D
   Szablon już wysłałam na emaila :D

   Usuń
 2. Boże Kochany !
  To jest mega, mega genialne ! zakochałam się w tym!
  Stworzyłaś moją myśl w szablonie <3
  Mega Ci dziękuje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że przypadł Ci do gustu <3
   W dodatku moja wizja tego szablonu udała mi się w 98% co jest zaskakującą niespodzianką.

   Usuń
 3. Podoba mi się, dziękuję. Jak go pobrać?

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej :)
  1.nazwa zamawiającego: Pavla Malikovaa
  2. nazwa szabloniarza: eternity
  3.link na bloga: http://are-you-with-me-zayn-malik-fanfiction.blogspot.com/
  4.zdjęcia osób: https://www.google.pl/search?q=harry+styles&biw=660&bih=290&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMI58Kt2qDWxgIVh7xyCh1_VQzO#imgrc=IZYHBGKh5ryjjM%3A oraz
  https://www.google.pl/search?q=zayn+malik+i+lily+collins&biw=660&bih=290&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMI7M6im6DWxgIVYpdyCh09XwDo#imgrc=Cs0_clpX5DyK1M%3A
  5.napis/ cytat: I wish you were here with me (na dole może znajdować się tytuł a cytat z boku ale jak uważasz)
  6.opis szablonu: Prosiłabym aby po prawej stronie znajdowało to zdjęcie ( https://www.google.pl/search?q=zayn+malik+i+lily+collins&biw=660&bih=290&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMI7M6im6DWxgIVYpdyCh09XwDo#imgrc=Cs0_clpX5DyK1M%3A ) natomiast po lewej to ( https://www.google.pl/search?q=harry+styles&biw=660&bih=290&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMI58Kt2qDWxgIVh7xyCh1_VQzO#imgrc=IZYHBGKh5ryjjM%3A ). W tle chciałabym aby znajdował się np. Big Ben lub Tower Bridge.
  Może również znajdować się jakiś dom oraz pojedyncze gałązki lub kwiatki.
  7.układ: otwarty
  8.kolorystyka: granatowy
  9. e-mail zamawiającego: pavlamalikovaaa@gmail.com
  10.hasło: Marzec

  OdpowiedzUsuń